S-19244H18H-E6T1U megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 6-HSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
S-19244H18H-E6T1U
DigiKey raktári szám
1662-S-19244H18H-E6T1UTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-19244H18H-E6T1U
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-HSOP
Részletes leírás
PSRR
55dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
10V
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Tokozás
6-SOIC variáns (0,154", 3,90mm széles), 4 kivezetés + 2 szárny
Dropout feszültség (max.)
1V / 1A