S-19243H33A-U5T1U megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ABLIC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
ABLIC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-89-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
S-19243H33A-U5T1U
DigiKey raktári szám
1662-S-19243H33A-U5T1UTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-19243H33A-U5T1U
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
Sorozat
PSRR
50dB (1kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
10V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
SOT-89-5/6
Dropout feszültség (max.)
0,09V / 200mA