S-19243F12A-V5T2U megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252-5S
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
S-19243F12A-V5T2U
DigiKey raktári szám
1662-S-19243F12A-V5T2UTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-19243F12A-V5T2U
Leírás
IC REG LIN 1.2V 500MA TO252-5S
Részletes leírás
PSRR
60dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
10V
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Tokozás
TO-252-5, DPAK (4 láb + fül)
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 200mA