S-1410G28-K8T2U4
DigiKey raktári szám
1662-2803-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1662-2803-1-ND - Vágott szalag (CT)
1662-2803-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-1410G28-K8T2U4
Leírás
IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
felügyelő 1 Csatorna 8-TMSOP
Kategória
Reset
Alacsony jelszinten aktív
Gyártó
ABLIC Inc.
Reset Timeout
14,5ms tipikus
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
8-WSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm széles)
Típus
Watchdog áramkör
Gyártói tokozás
8-TMSOP
Figyelt feszültségek száma
1
Alap típusszám
Küszöbfeszültség
2,8V