S-13A1C29-U5T1U3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ABLIC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
ABLIC Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-89-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13A1C29-U5T1U3
DigiKey raktári szám
S-13A1C29-U5T1U3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-13A1C29-U5T1U3
Leírás
IC REG LINEAR 2.9V 1A SOT89-5
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1 µA
Sorozat
Max. üzemi áram
90 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
65dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
Bekapcsolási áramkorlát, túláram, kikapcsolás túlmelegedéskor
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-89-5/6
Kimeneti feszültség (min.)
2,9V
Gyártói tokozás
SOT-89-5
Dropout feszültség (max.)
0,1V / 300mA