WT-1005660-12K2-A6-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
3 tekercs, 1 réteg 12,5µH, 11,5µH, 12,5µH Vezeték nélküli töltőtekercs adó 80mohm max.
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
WT-1005660-12K2-A6-G
DigiKey raktári szám
445-9308-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WT-1005660-12K2-A6-G
Leírás
TX 3 COIL 1 LYR 12.5UH/11.5UH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WT-1005660-12K2-A6-G modellek
Kategória
Induktivitás
12,5µH, 11,5µH, 12,5µH
Gyártó
TDK
Tűrés
±10%
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
80mohm max.
Csomagolás
Tálca
Q / frekvencia
70 / 100kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Funkció
adó
Méretek
3,94" H. x 2,20" Sz. x 0,11" M. (100,0mm x 56,0mm x 2,8mm)