PRM48AF480T400A00
DigiKey raktári szám
1102-1652-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRM48AF480T400A00
Leírás
DC DC CONVERTER 48V 400W
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előszabályozó modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V 8,33A 36V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PRM48AF480T400A00 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
8,33A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
400 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
távoli BE/KI, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Előszabályozó modul
Hatásfok
97,5%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
1,28" H. x 0,87" Sz. x 0,26" M. (32,5mm x 22,0mm x 6,7mm)