EFM32G210F128-QFN32 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
ARM® Cortex®-M3 Gecko Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-QFN (6x6)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EFM32G210F128-QFN32
DigiKey raktári szám
914-1011-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFM32G210F128-QFN32
Leírás
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EFM32G210F128-QFN32 modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,98V ~ 3,8V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Adatátalakítók
A/D 4x12b; D/A 1x12b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M3
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz