ACMF-03-350-T
DigiKey raktári szám
535-12374-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMF-03-350-T
Leírás
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 35 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,8ohm (tipikus)
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
Abracon LLC
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,8ohm (tipikus)
Sorozat
Névleges DC feszültség
10V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,035" H. x 0,027" Sz. (0,88mm x 0,68mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
35 Ohms @ 100 MHz