PIXXILCD-13P2-CTP-CLB_View2
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
DigiKey raktári szám
1613-PIXXILCD-13P2-CTP-CLB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategória
Háttérvilágítás
LED - fehér
Gyártó
4D Systems Pty Ltd
Felbontás
240 x 240
Csomagolás
Doboz
Interfész
I2C, SPI, UART
Alkatrész státusza
Aktív
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelző típusa
TFT - színes
Háttérszín
fekete
Érintőképernyő
kapacitív
Alap típusszám
Képernyőátló
1,3" (33,02mm)