GEN4-4DPI-43T_View 2
Case Study – Airinspace
GEN4-4DPI-43T
DigiKey raktári szám
1613-1404-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GEN4-4DPI-43T
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rezisztív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategória
Képernyőátló
4,3" (109,22mm)
Gyártó
4D Systems Pty Ltd
Kijelző mérete
95,04mm Sz. x 53,86mm M.
Sorozat
Háttérvilágítás
LED - fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
480 x 272
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
SPI
Kijelző típusa
TFT - színes
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelzési mód
Közvetett
Pontok közötti távolság
0,20mm Sz. x 0,20mm M.