TPL740F12-5TR
DigiKey raktári szám
5503-TPL740F12-5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5503-TPL740F12-5TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
5503-TPL740F12-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPL740F12-5TR
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
TPL740F12-5TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
200 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 500mA