TPL730F15-5TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TPL730F15-5TR |
Leírás | IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TPL730F15-5TR modellek |
Kategória | Dropout feszültség (max.) 0,25V / 300mA |
Gyrt. | Kimeneti áram |
Sorozat | PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 1MHz) |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Gyártói tokozás SOT-23-5 |
Kimeneti feszültség (min.) 1,5V |