TPL730F15-5TR
DigiKey raktári szám
5503-TPL730F15-5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5503-TPL730F15-5TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
5503-TPL730F15-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPL730F15-5TR
Leírás
IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPL730F15-5TR modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 300mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
PSRR
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 1MHz)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
áramkorlát, engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,5V