TPL720F12-5TR
DigiKey raktári szám
5503-TPL720F12-5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5503-TPL720F12-5TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
5503-TPL720F12-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPL720F12-5TR
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 400MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 400mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
TPL720F12-5TR modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 400mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
PSRR
55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
áramkorlát
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V