TPH2504-TR
DigiKey raktári szám
5503-TPH2504-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5503-TPH2504-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
5503-TPH2504-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPH2504-TR
Leírás
IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Alapváltozat (általános célú) erősítő 4 Áramkör Single Ended, rail-to-rail 14-TSSOP
Kategória
Bemeneti nyugalmi áram
3 pA
Gyrt.
Bemeneti offset feszültség
2 mV
Digi-Reel®
Üzemi áram
6,5mA (x4 csatorna)
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti áram / csatorna
290 mA
Erősítő típusa
Min. tápfeszültség
2.5 V
Áramkörök száma
4
Max. tápfeszültség
5.5 V
Kimenet típusa
Single Ended, rail-to-rail
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Jelváltozási sebesség
200V/µs
Rögzítés módja
Felületszerelt
Erősítés-sávszélesség szorzat
120 MHz
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
-3dB sávszélesség
250 MHz