VFP-3/32-48"-BLACK-250 PCS
DigiKey raktári szám
3M157620-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VFP-3/32-48"-BLACK-250 PCS
Leírás
HEATSHRINK 3/32 BK 48"
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,093" (2,36mm) 2-1 fekete 4,00' (1,22m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,020" (0,51mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
korrózióálló, lángálló, önkioltó
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
100°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő
120 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,093" (2,36mm)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,046" (1,17mm)