SPD08-100-L-RB-TR
SPD08-100-L-RB-TR
SPD08-100-L-RB-TR
DigiKey raktári szám
3M12040TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3M12040CT-ND - Vágott szalag (CT)
3M12040DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPD08-100-L-RB-TR
Leírás
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.031
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Pozíció anya csatlakozó Nincs megadva - kétélű arany 0,031" (0,80mm) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SPD08-100-L-RB-TR modellek
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető, reteszek
Gyártó
3M
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező anyaga
rézötvözet
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Kártya típusa
Nincs megadva - kétélű
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Típus
anya
Érintkező típusa
Konzolos tartó
Pozíciók száma
100
Szín
fekete
Kártya vastagsága
0,062" (1,57mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)