N3433-5302RB
DigiKey raktári szám
MHR50N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
N3433-5302RB
Leírás
CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 50 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
N3433-5302RB modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,112" (2,84mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,340" (8,64mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT), Poliészter, üvegszálas
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony, szerelőperem
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1,75A