N2540-6002-RB
DigiKey raktári szám
MHC40K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
N2540-6002-RB
Leírás
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 40 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
N2540-6002-RB modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,243" (6,17mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,112" (2,84mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,390" (9,91mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT), Poliészter, üvegszálas
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1,75A