MNU18-187DFIK
DigiKey raktári szám
920044-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MNU18-187DFIK
Leírás
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Részletes leírás
0,187" (4,75mm) gyorscsatlakozó anya 18-22AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Vezetékméret
18-22AWG
Szín
piros
Típus
anya
Érintkező anyaga
sárgaréz
Nyelv szélessége
0,187" (4,75mm)
Nyelv vastagsága
0,020" (0,51mm)
Szigetelés átmérője
0,145" (3,68mm)
Hossz (összesen)
0,810" (20,57mm)