MNHU18-250DMIK
DigiKey raktári szám
920042-11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MNHU18-250DMIK
Leírás
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó apa 18-22AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt zsugorcső
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
3M
Vezetékméret
18-22AWG
Sorozat
Szigetelés
Teljesen szigetelt zsugorcső
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Tompaillesztett
Csatlakozó típusa
standard
Szín
piros
Típus
apa
Érintkező anyaga
vörösréz
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Érintkező bevonata
ón
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Alap típusszám
Hossz (összesen)
1,200" (30,48mm)