M3BYK-1006R
DigiKey raktári szám
M3BYK-1006R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M3BYK-1006R
Leírás
IDC CABLE - MSR10K/MC10M/MPD10K
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategória
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Gyártó
3M
Tulajdonságok
Törésgátló (aljzat); Perem, polaritásvédett, Törésgátló (dugó)
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
több, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - dugó
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
10
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Raszter (kábel)
0,050" (1,27mm)