M3AAA-6006R
DigiKey raktári szám
M3AAA-6006R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M3AAA-6006R
Leírás
IDC CABLE - MSC60A/MC60M/MSC60A
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategória
Raszter (kábel)
0,050" (1,27mm)
Gyártó
3M
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
több, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
60
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)