FP301-3/8-48"-CLEAR-125 PCS
DigiKey raktári szám
3M161444-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP301-3/8-48"-CLEAR-125 PCS
Leírás
HEATSHRINK 3/8"X4' CLR 1=1PC 48"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,375" (9,53mm) 2-1 átlátszó 4,00' (1,22m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,025" (0,64mm)
Tulajdonságok
oldószerálló
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
100°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,375" (9,53mm)
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,187" (4,75mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 1 045
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
HEATSHRINK 3/8"X4' BLK 1=1PC 48"