FP301-1/16-48"-BLACK-250 PCS
DigiKey raktári szám
3M161286-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP301-1/16-48"-BLACK-250 PCS
Leírás
HEATSHRINK 1/16" X 4' BLK 1=1PC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,063" (1,60mm) 2-1 fekete 4,00' (1,22m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,017" (0,43mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
lángálló, oldószerálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
100°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő
120 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,063" (1,60mm)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,031" (0,79mm)