FDI18-250Q
DigiKey raktári szám
920044-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDI18-250Q
Leírás
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó anya 18-22AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
3M
Vezetékméret
18-22AWG
Sorozat
Szigetelés
Teljesen szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Tompaillesztett
Csatlakozó típusa
standard
Szín
piros
Típus
anya
Érintkező anyaga
sárgaréz
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Érintkező bevonata
ón
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Szigetelés átmérője
0,145" (3,68mm)
Hossz (összesen)
0,870" (22,10mm)