EPS-400-.700-48-BLACK-BUL
DigiKey raktári szám
3M155815-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPS-400-.700-48-BLACK-BUL
Leírás
HEATSHRINK 0.7" X 4' BLACK
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, Félig merev 0,700" (17,78mm) 4-1 fekete 4,00' (1,22m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,060" (1,52mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
ragasztós, lángálló, folyadékálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 110°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
121°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő
120 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,700" (17,78mm)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,175" (4,45mm)