CT11BK50-C
DigiKey raktári szám
3M121BKC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT11BK50-C
Leírás
CBL TIE LOCKING BLK 50LB 11.10"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
standard, zárható fekete 3,00" (76,20mm) 0,180" (4,57mm) 50font (22,68kg)
Kategória
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Gyártó
3M
Szakítószilárdság
50font (22,68kg)
Csomagolás
Tasak
Tulajdonságok
UV-álló
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Szín
fekete
Hossz (hozzávetőleges)
11"
Szavatossági idő
60 hónap
Köteg átmérője
3,00" (76,20mm)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Szélesség
0,180" (4,57mm)
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Hossz (tényleges)
0,925' (281,94mm, 11,10")