AB5100SHF-210X297
DigiKey raktári szám
3M155949-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AB5100SHF-210X297
Leírás
RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Abszorber lap AB50000SHF Polimergyanta, Fémpelyhek Elektromosan nem vezető, egyoldalas 8,268" (210,00mm) X 11,693" (297,00mm) X 0,039" (1,00mm)
Kategória
Szélesség
8,268" (210,00mm)
Gyártó
3M
Vastagság (összesen)
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Ragasztóanyag
Elektromosan nem vezető, egyoldalas
Csomagolás
Doboz
Anyag
Polimergyanta, Fémpelyhek
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő
12 hónap
Típus
Abszorber lap
Szavatossági idő kezdete
Szállítási dátum
Forma
négyszögletes
Tárolási / hűtési hőmérséklet
70°F (21°C)
Hossz
11,693" (297,00mm)