929984-01-11-RK megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Raktáron: 0
Adatlap
Samtec Inc.
Samtec Inc.
11 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
929984-01-11-RK
DigiKey raktári szám
929984-01-11-RK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929984-01-11-RK
Leírás
CONN RCPT 11POS 0.1 TIN PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
929984-01-11-RK modellek
Szigetelés magassága
0,150" (3,81mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
1A
Névleges feszültség
1000V