929974-01-11-RK
DigiKey raktári szám
929974E-01-11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929974-01-11-RK
Leírás
CONN RCPT 11POS 0.1 TIN PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2A
Névleges feszültség
1500V
További információk
Raktáron: 285
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Raktáron: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 1581
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB