929850-01-19-RA
DigiKey raktári szám
929850E-01-19-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929850-01-19-RA
Leírás
CONN RCPT 19POS 0.1 GOLD PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
19 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2A
Névleges feszültség
1500V
További információk
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
Raktáron: 4008
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 4243
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB