929834-04-14-RK
DigiKey raktári szám
3M156868-14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929834-04-14-RK
Leírás
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,510" (12,95mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,845" (21,46mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 800
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM