929715-10-03-I
DigiKey raktári szám
3M156379-06-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929715-10-03-I
Leírás
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 6 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
929715-10-03-I modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,175" (4,45mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,593" (15,07mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter, üvegszálas
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
Rögzítés módja
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Raktáron: 229
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 415
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Raktáron: 198
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM