929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
DigiKey raktári szám
3M156366-72-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929710-06-36-RK
Leírás
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 72 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
929710-06-36-RK modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,710" (18,03mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
1,128" (28,65mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
200,0µin (5,08µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2,5A