929400-01-14-RK
DigiKey raktári szám
929400E-01-14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929400-01-14-RK
Leírás
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,535" (13,59mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
200,0µin (5,08µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2,5A
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 1303
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM