81P-47-NB-A
DigiKey raktári szám
3M157226-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
81P-47-NB-A
Leírás
CONN WIRE PIN TERM 18-22AWG
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tűsaru 18-22AWG - krimpelés
Kategória
Szigetelés átmérője
0,145" (3,68mm)
Gyártó
3M
Szigetelés
szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
piros
Érintkező mérete
Kör alakú - 0,080" (2,03mm) átmérő
Hüvely belső átmérője
0,070" (1,78mm)
Érintkező hossza
0,470" (11,94mm)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Hossz (összesen)
0,920" (23,37mm)