45110-010030-3749/10-D-3
DigiKey raktári szám
3M15522-3M156019-3M15522-3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
45110-010030-3749/10-D-3
Leírás
DBL END CBL ASY 10POS SKT 3"
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategória
Raszter (kábel)
0,025" (0,64mm)
Gyártó
3M
Hossz
0,250' (76,20mm, 3,00")
Sorozat
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Szürke, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
10
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (csatlakozó)
0,050" (1,27mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 45
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
DBL END CBL ASY 10POS SKT 6"