30320-6002HB elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
3M
Raktáron: 1 594
Adatlap
Similar
3M
Raktáron: 13 533
Adatlap
Raktáron: 450
Molex
Molex
HARTING
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 516
WEC
Raktáron: 260
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 448
Amphenol CS (FCI)
WEC
Raktáron: 895
Raktáron: 188
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
30320-6002HB
30320-6002HB
30320-6002HB
DigiKey raktári szám
3M11932-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
30320-6002HB
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
30320-6002HB modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,366" (9,30mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Elavult
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter, üvegszálas
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1A