150216-2000-RB-WB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 7 711
Adatlap
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 11 407
Adatlap
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 69
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 77
Sullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Samtec Inc.
Raktáron: 448
Samtec Inc.
Raktáron: 202
16 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
150216-2000-RB-WB
DigiKey raktári szám
150216-2000-RB-WB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
150216-2000-RB-WB
Leírás
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
150216-2000-RB-WB modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Szigetelés magassága
0,183" (4,65mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
ón
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Tulajdonságok
Pick and Place
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
500VDC
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)