150204-2000-RB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 8 656
Adatlap
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
Samtec Inc.
4 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
150204-2000-RB
DigiKey raktári szám
3M5300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
150204-2000-RB
Leírás
CONN RCPT 4POS 0.079 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
150204-2000-RB modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,183" (4,65mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
500VDC
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)