GPH060GF-0.5-5
DigiKey raktári szám
1067-GPH060GF-0.5-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GPH060GF-0.5-5
Leírás
TAPE DBL SIDED GRAY 1/2"X5YDS
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Dupla bevonatos, kétoldalas Szalag akril Ragasztóanyag Szürke 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5yard
Kategória
Szélesség
0,50" (12,70mm) 1/2"
Gyártó
3M (TC)
Hossz
15' (4,6m) 5yard
Sorozat
Szín
Szürke
Csomagolás
Ömlesztve
Használat
Összekötés
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérséklettartomány
300°F (149°C) max.
Szalag típusa
Dupla bevonatos, kétoldalas
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Ragasztóanyag
akril
Szavatossági idő
24 hónap
Hátlap, hordozó
Akril habszivacs
Alap típusszám
Vastagság
0,0236" (23,6 mil, 0,600mm)