8810SQ-19(10)
DigiKey raktári szám
1067-8810SQ-19(10)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
8810SQ-19(10)
Leírás
THERM PAD 19MMX19MM W/ADH WHT
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét fehér 19,00mm x 19,00mm négyzet Ragasztóanyag - kétoldali
Kategória
Anyag
akril
Gyártó
3M (TC)
Ragasztóanyag
Ragasztóanyag - kétoldali
Sorozat
Hátlap, hordozó
Poliészter
Csomagolás
Doboz
Szín
fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Hővezető képesség
0,6W/mK
Típus
Átviteli szalag
Szavatossági idő
24 hónap
Forma
négyzet
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Külső méretek
19,00mm x 19,00mm
Tárolási / hűtési hőmérséklet
72°F (22°C)
Vastagság
0,0098" (0,250mm)