8810OD-9.52(25)
DigiKey raktári szám
1067-8810OD-9.52(25)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
8810OD-9.52(25)
Leírás
THERM PAD 9.52MMX8.05MM 1=25/PK
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét fehér 9,52mm x 8,05mm négyszögletes Ragasztóanyag - kétoldali
Kategória
Anyag
akril
Gyártó
3M (TC)
Ragasztóanyag
Ragasztóanyag - kétoldali
Sorozat
Hátlap, hordozó
Poliészter
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fehér
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Hővezető képesség
0,6W/mK
Típus
Átviteli szalag
Szavatossági idő
24 hónap
Forma
négyszögletes
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Külső méretek
9,52mm x 8,05mm
Tárolási / hűtési hőmérséklet
72°F (22°C)
Vastagság
0,0098" (0,250mm)