5113SFT-50-48-10
DigiKey raktári szám
1067-5113SFT-50-48-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5113SFT-50-48-10
Leírás
RF EMI SHIELDING TAPE 10MX1.89"
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Árnyékolószalag 5113SFT Poliolefin Vezető, egyoldalas, nyomásérzékeny ragasztó (PSA) 1,890" (48,00mm) X 393,701" (10,00m) X 0,002" (0,05mm)
Kategória
Szélesség
1,890" (48,00mm)
Gyártó
3M (TC)
Vastagság (összesen)
0,002" (0,05mm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
105°C
Csomagolás
Ömlesztve
Ragasztóanyag
Vezető, egyoldalas, nyomásérzékeny ragasztó (PSA)
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
Poliolefin
Típus
Árnyékolószalag
Szavatossági idő
48 hónap
Forma
Tekercs
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Hossz
393,701" (10,00m)
Tárolási / hűtési hőmérséklet
71°F (21°C)