467MPSQ-12(6)
DigiKey raktári szám
1067-467MPSQ-12(6)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
467MPSQ-12(6)
Leírás
TAPE ADHSV TRNSFR 12"X12" 1=6PK
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lehúzható matrica Szalag akril, 200MP Ragasztóanyag átlátszó 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategória
Hátlap, hordozó vastagsága
0,0042" (4,2 mil, 0,107mm)
Gyártó
3M (TC)
Szélesség
12,00" (304,80mm)
Sorozat
Hossz
12,00" (304,80mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
átlátszó
Alkatrész státusza
Aktív
Használat
Tartozék, Magas hőmérsékletű alkalmazások
Szalag típusa
Lehúzható matrica
Hőmérséklettartomány
-40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Ragasztóanyag
akril, 200MP
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Hátlap, hordozó
Betét - polibevonatos Kraft
Szavatossági idő
18 hónap
Vastagság
0,0065" (6,5 mil, 0,165mm)
Tárolási / hűtési hőmérséklet
70°F (21°C)
Ragasztó vastagsága
0,0023" (2,3 mil, 0,058mm)