467MP-0.5-5
DigiKey raktári szám
1067-467MP-0.5-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
467MP-0.5-5
Leírás
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X5YDS
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lehúzható matrica Szalag akril, 200MP Ragasztóanyag átlátszó 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5yard
Kategória
Hátlap, hordozó vastagsága
0,0042" (4,2 mil, 0,107mm)
Gyártó
3M (TC)
Szélesség
0,50" (12,70mm) 1/2"
Sorozat
Hossz
15' (4,6m) 5yard
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
átlátszó
Alkatrész státusza
Aktív
Használat
Tartozék, Magas hőmérsékletű alkalmazások
Szalag típusa
Lehúzható matrica
Hőmérséklettartomány
-40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Ragasztóanyag
akril, 200MP
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Hátlap, hordozó
Betét - polibevonatos Kraft
Szavatossági idő
24 hónap
Vastagság
0,0065" (6,5 mil, 0,165mm)
Tárolási / hűtési hőmérséklet
70°F (21°C)
Ragasztó vastagsága
0,0023" (2,3 mil, 0,058mm)