1345SQ-0.5(250)
DigiKey raktári szám
1067-1345SQ-0.5(250)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1345SQ-0.5(250)
Leírás
RF SHLDING SHEET 0.5"X0.5" 250PK
Részletes leírás
RF EMI Árnyékoló lap 1345 Dombornyomott ónozott vörösréz fólia vezető, egyoldalas 0,500" (12,70mm) X 0,500" (12,70mm) X 0,004" (0,10mm)
Kategória
Vastagság (összesen)
0,004" (0,10mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Forma
négyzet
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Hossz
0,500" (12,70mm)
Alap típusszám
Szélesség
0,500" (12,70mm)