1345CIR-0.75(250)
DigiKey raktári szám
1067-1345CIR-0.75(250)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1345CIR-0.75(250)
Leírás
RF EMI SHLDING SHEET 0.75" 250PK
Részletes leírás
RF EMI Árnyékoló lap 1345 Dombornyomott ónozott vörösréz fólia vezető, egyoldalas 0,750" (19,05mm) X X 0,004" (0,09mm)
Kategória
Vastagság (összesen)
0,004" (0,09mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Forma
kör alakú
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Szélesség
0,750" (19,05mm)